دانلود فیلم Sacrifice 2010

برای نجات تنها فرزند خانواده ژائو ، كه تمام قبیله اش به دست یك وزیر شرور كشته شد ، یك پزشك پسر خودش را قربانی كرد. پس از بزرگ شدن کودک ژائو ، پزشک قصد دارد انتقام خود را بگیرد.

دانلود فیلم The Face Reader 2013

درباره نای کیونگ که قادر است شخصیت ، حالت روحی و عادات فرد را با نگاه کردن به چهره او ارزیابی کند. او به دلیل توانایی هایش درگیر جنگ قدرت بین پرنس سوویانگ و کیم جونگ-سئو می شود.

یک موجود خارق العاده باستانی ، یک روباه پری ، به قلمرو انسان سفر می کند و باعث برخی شیطنت ها می شود و سپس احساساتی را برای یک انسان ایجاد می کند و با نجات مرد و همسر آینده اش ، کفاره اعمال ناشایست او را می گیرد.

دانلود فیلم The Wizard Of Penglai 2020

روح مار سفید یین دای ، که سالها تمرین می کرد ، توسط لو دونگ بین در روند جلوگیری از فاجعه نجات یافت. مهربانی اصلی به تدریج در قلب یین دای تبدیل به عشق شد ، اما او به عنوان یک دیو نگران بود. این که آیا می خواهید به شخص مورد علاقه خود اعتراف کنید. در همان زمان ، دیو مار کوئی مینگ و دیو پروانه پیان پیان دچار مشکل شدند و یین دای را بارها و بارها به بحران تبدیل کرد ، حتی اگر خواهرش تسینگ یی می خواست از خواهرش محافظت کند. اما سرانجام ، او نتوانست از فاجعه نابود شده فرار کند.

دانلود فیلم Yin Yang Beauty Coffin 2020

"نقاشی دیواری اسرارآمیز" یین و یانگ "در Dunhuang از مناطق غربی شوکه شد. پرنسس دینگ زامبی (Meina) به جهان بازگشت. چشم اندازهای عجیب و غریب منجر به قتل های مکرر شد. وقتی معبد دالی Shaoqing چی لینگ (با بازی Qi Shenghan) بود ...