دانلود فیلم The Swimmers 2014

ایس پس از باردار شدن در پرت ، بهترین دوست دوست پسرش ، خودکشی می کند. او در حال بازگشت به پرت است در حالی که تان به دنبال فردی است که او را مجبور کرده تا برای انتقام خود او را بکشد.

دانلود فیلم The Tag Along: Devil Fish 2018

ماهی شیطانی که توسط شبح "Juon" "دختر بچه ای با لباس قرمز" دستکاری شده ، مادر مرد ببر را هدف قرار می دهد. سپس ، ببر ببر سعی می کند مادر خود را از ماهی شیطان و دختری کوچک با لباس قرمز برش دهد.

دانلود فیلم Threesome 2014

آرپا پاویلا به عنوان جذاب ، نقش سوم را بازی می کند ، یک زن جوان معمولی که به عنوان آرایشگر فیلم کار می کند. دوست پسر قدیمی اش رانگ (Chaiyapol Julien Poupart) نیز در این تجارت مشغول است. اما مرد خوش قیافه عضلانی-که همیشه تی شرت های تنگ و جلیقه دو سر بازو می پوشید-بسیاری از چشم های ستایش کننده را جذب می کند ، مانند آن بازیگر شلخته ، و همچنین رئیس همجنسگرا (Akarin Akaranithimethara) و تقریباً هر کس دیگری که نبض دارد. سام در مورد آن صحبت کرده است که رانگ با همه معاشقه ها حواسش پرت شده است. او سرانجام هنگامی که به خانه می رسد او را به لبه پرتگاه می رساند و او را مست می یابد و پس از سوء استفاده توسط گربه زن شکارچی در رختخواب بیهوش می شود. او رانگ را بیرون می اندازد و سپس به پشت بام آپارتمان خود می رود ، که البته اولین جایی است که هر زن جوان دل شکسته باید برود. او در پرتگاه ایستاده است تا در آخرین لحظه توسط یکی از همسایگان به نام پل که به طرز وحشتناکی در اطراف آویزان شده است (استیون فورر) جلوی خود را بگیرد ...

دانلود فیلم Train of the Dead 2007

پنج نوجوان: جوک (رهبر گروه) ، ترانه تراست آکه ، مود معتاد ، کای دهان بزرگ و ژوئن ، با گستاخی از مهد کودک سرقت کردند. در جریان تعقیب و گریز پلیس ، ماشین فرار آنها منحرف می شود و به مغازه ای کوچک برخورد می کند. باند می خزد

دانلود فیلم Unforgetten Love 2010

کورن در هنگام سرقت مورد اصابت سر قرار گرفت ، هنگامی که از خواب بیدار می شود ، حافظه خود را از دست می دهد که قبلاً اتفاق افتاده بود. حالا او باید همه چیز را بنویسد تا آنها را فراموش کند. با این حال ، کورن همیشه احساس می کند که اتفاقی برای شخصی در جریان سرقت رخ داده است و او باید قبل از اینکه دیر شود ، متوجه شود. زمان می گذرد و کورن هنوز نمی تواند به یاد بیاورد که آن "کسی" کیست. یک روز ، به کورن در مورد یک طبقه 13 جن زده در نزدیکی خانه اش گفتند ، و تصادفاً او به دلایلی در آن طبقه ظاهر می شود. آیا این "کسی" است که توجه کورن را به طبقه 13 جلب می کند؟ در آن سرقت چه اتفاقی برای آن "کسی" افتاد؟

دانلود فیلم Vampire Night 2017

افسر پلیس یوکیمورا سایو و خواهر کوچکترش میوا که کماندار آرنج هستند ، از ریوکان واقع در عمق کوه دیدن می کنند. آنچه خواهران نمی دانند این است که این مسافرخانه سنتی ، معروف به چشمه آب گرم مجاور با ویژگی های شفابخش ، در واقع لانه خون آشام ها است.

دانلود فیلم Who in the Pool 2015

7 دوست در یک جشن نامزدی در استخر توسط یک شخص مرموز دعوت شدند. موفان و نامزدش یکی پس از دیگری ناپدید می شوند و باید به حقیقت آنچه در گذشته در استخر شنا اتفاق افتاده است پی ببرند.

کینه های دفن شده برای یک دیدار مجدد طبقاتی در این فیلم خونین غیرمنطقی از کارگردان کره ای دائه وونگ لیم عواقب فاجعه بار دارد.

دانلود فیلم Xue shi san 2018

یک کارآگاه زن بی پروا ، زینگمین ، هنگام تحقیق در مورد یک پرونده قتل ، قربانی را پیدا می کند که برهنه ، وارونه در حمام زیرزمین آویزان شده است. کارآگاه قدیمی لائوژو اطمینان می دهد که این یکی از پرونده های قتل زنجیره ای فاحشه است