دانلود فیلم The Lies She Loved 2017

یوکاری به مدت 5 سال با دوست پسر مراقبت کننده و دوست پزشکی خود کیپه زندگی کرده است. یک روز ، او منتظر است کیپه به خانه بیاید که یک افسر پلیس به طور ناگهانی وی را ملاقات می کند و به او اطلاع می دهد که کیپه از مغز او سقوط کرده است.

دانلود فیلم The Wife of Marshal 2018

در هنگ کنگ در دهه 1920 ، ژنرال شی زه به نام "پادشاه سایه" خائنین را با دستور می گیرد و با لو شیائو کوئی به دلیل 5 ین (واحد پول چینی) ملاقات می کند و سپس آنها دوست می شوند. شی زه همیشه مغرور ، مغرور و سرکش است. پدرش می خواهد یک دانشجوی نخبه از آکادمی نظامی پیدا کند و او را "اهلی" کند ، شخصی که او می آورد لو شیائو کوئی است. لو شیائو کوئی دانشجوی ممتازی است (مخصوصاً در شیوه های چینی) و معتقد است که "دانش سرنوشت را تغییر می دهد." این دو نفر در همه زمینه ها مانند درس ، استدلال و شجاعت با یکدیگر رقابت می کنند. در حالی که لو شیائو کوئی در شرف شی شی است ، شی زه به او می گوید: "تو نمی توانی مرا در این دنیا دوست داشته باشی." نمی دانم سرنوشت این دو عاشق چگونه خواهد بود؟ (منبع: Fgen and SowonKhan by Asia Dizi Filmleri ADF (درام های آسیایی) تیم ترجمه)

این درباره یک هیپستر بدشانس است که خانم ها بنا به دلایلی فکر می کنند فوق العاده زیبا است. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا نزدیک باشند ، و ادامه زندگی و نگه داشتن شغل را برای او مشکل می کند.

دانلود فیلم Threesome 2014

آرپا پاویلا به عنوان جذاب ، نقش سوم را بازی می کند ، یک زن جوان معمولی که به عنوان آرایشگر فیلم کار می کند. دوست پسر قدیمی اش رانگ (Chaiyapol Julien Poupart) نیز در این تجارت مشغول است. اما مرد خوش قیافه عضلانی-که همیشه تی شرت های تنگ و جلیقه دو سر بازو می پوشید-بسیاری از چشم های ستایش کننده را جذب می کند ، مانند آن بازیگر شلخته ، و همچنین رئیس همجنسگرا (Akarin Akaranithimethara) و تقریباً هر کس دیگری که نبض دارد. سام در مورد آن صحبت کرده است که رانگ با همه معاشقه ها حواسش پرت شده است. او سرانجام هنگامی که به خانه می رسد او را به لبه پرتگاه می رساند و او را مست می یابد و پس از سوء استفاده توسط گربه زن شکارچی در رختخواب بیهوش می شود. او رانگ را بیرون می اندازد و سپس به پشت بام آپارتمان خود می رود ، که البته اولین جایی است که هر زن جوان دل شکسته باید برود. او در پرتگاه ایستاده است تا در آخرین لحظه توسط یکی از همسایگان به نام پل که به طرز وحشتناکی در اطراف آویزان شده است (استیون فورر) جلوی خود را بگیرد ...

دانلود فیلم Tiny Times 4.0 2015

در پایان سری فیلم ، لیلی به دلیل بدهی هایی که پدرش پشت سر گذاشته است ، در حالی که با سرطان تازه تشخیص داده شده رو به رو شده است. لیلی بیش از حد مفتخر است که از اطرافیانش آرامش می خواهد ، راه می افتد ...

دانلود فیلم Tomorrow Will Be Fine 2021

یک کمدی رمانتیک درباره فیلمنامه نویس مبهم نزدیک به سی سالگی و یک نوازنده ناامید که به طور تصادفی در موقعیتی قرار می گیرند که مجبورند با هم زندگی کنند. شیائو یو که به عنوان فیلمنامه نویس کار می کند ، با وجود اینکه در اواخر دهه 20 زندگی خود است ، هیچ دستاوردی نداشته است. دوست خوب و هم اتاقی او نه تنها از کار اخراج می شود ، بلکه ناگهان به او می گوید که قصد ترک محل اقامت با دوست پسرش را دارد. شیائو یو چاره ای ندارد جز اینکه به مکان کوچکی برود. در واقع ، این نهمین بار است که در شهر بزرگ حرکت می کند. شیائو یو برای امرار معاش تصمیم می گیرد با خدمه در صحنه به دنبال فرصت های شغلی باشد. او که می خواهد در زمان دور بودن پول خود صرفه جویی کند ، موقتاً جای خود را به جی یی ، خواننده ای واگذار می کند که از نظر استعدادش هیچ راهی برای بیان پیدا نکرده است. افسوس ، شیائو یو دوباره از شغل خود اخراج می شود و این بدان معناست که او باید زودتر از آنچه انتظار می رفت به پکن بازگردد. با این حال ، قرارداد اجاره Ji Ye هنوز به پایان نرسیده است. به این ترتیب ، دو نفر در ناراحتی با این باور که فردا بهتر خواهد بود ، همراهان یکدیگر می شوند!

دانلود فیلم Two Weddings and a Funeral 2012

برای مخفی نگه داشتن گرایش جنسی آنها ، یک مرد همجنسگرا و یک زن لزبین ازدواج می کنند. اکنون آنها باید هویت خود را فریب دهند تا والدین و همکاران خود را فریب دهند ، در حالی که همه در تلاش برای یافتن عشق واقعی هستند.

دانلود فیلم Unofficially Yours 2012

این فیلم درباره مردی است که عاشق کسی می شود که نمی خواهد عاشق شود. جان لوید کروز نقش مکی را بازی می کند ، یک مرد افسرده که در حال فکر کردن در مورد علت داشتن چندین رابطه ناموفق است. فرشته لوک