دانلود سریال تایلندی Mae Bia 2021

چاناچول ، مرد متاهل در حال داشتن یک عشق و رابطه جنسی با مککالا ، زن جذاب است که دوست دارد با هر پسر بچه ای سرگرم شود. هر دو با برخی احساسات ارتباط برقرار می کنند ، نمی توانند این رابطه را متوقف کنند. در همین حال ، همسرش سعی می کند جلوی این چیز را بگیرد و همچنین مار کبرا را در خانه مکالا متوقف کند.

پایان یافته

یک زن ترانس ، نادیا ، آرزو داشت که یک عشق واقعی داشته باشد. یک روز ، او پیت را ملاقات کرد و آنها در اولین نگاه به یکدیگر عاشق می شودند. با این وجود موانعی در انتظار است که برداشت جامعه از جنسیت فرد مانع از رابطه او شود.

هنوز آپلود نشده

پس از یک شب مهمانی ، گروهی از جوانان بزرگسال در یک بار مرموز از خواب بیدار می شوند. یکی از دوستانشان صدمه دیده است. آنها چه چیزی را به یاد نمی آورند و چرا نمی توانند از آنجا خارج شوند؟

هنوز آپلود نشده

'فایا ین' یک جنگل مرموز است که بسیاری از راهزنان در آنجا جمع می شوند. این مکان یک داستان دارد: در عمیق ترین قسمتهای جنگل یک شهر متروکه وجود دارد که در آن پر از گنج طلایی است که به نام "Kwangtaburi" پنهان شده است. تاکنون هیچ کس به دلیل ترس از رمز و راز ، موجودات خشن و راهزنان شرور قدم به داخل نمی گذارد. و بنابراین ماجراجویی Petch Phayaprai آغاز شد. او فقط برای جستجوی پدرش به اینجا آمده است که در این جنگل گم شده و دیگر برنگشته است. او مسیر ورود به داخل را مطالعه کرد و معتقد است که پدرش ممکن است در جایی در کوانگتابوری گم شده باشد. در آنجا او با یک خانم مرموز Sroi و مادربزرگ تانگ (که راز تبدیل شدن او به یک ببر جادویی را پنهان کرده بود) ملاقات کرد و آنها را از دست مخالفانشان نجات داد. بعداً پتچ آنها را به روستا برد ، بدون اینکه بداند آنها مردمان عادی نیستند. موارد سرقت روز به روز در جنگل فایا ین اتفاق می افتد و این مکان را بسیار خطرناک می کند. معاون جرد مامور ضرب و شتم همه راهزنان شد اما او توسط موجودی هجی شد و ناپدید شد و منجر به این شد كه دختر متكبرش چان و نامزدش تادپ برای یافتن او بیایند. آنها از بسیاری از راهنماها خواستند تا به جنگل راه پیدا کنند اما فقط پتچ با انجام این کار موافقت کرد ، تا پدرش را نیز پیدا کند. در طول سفر ، چان فهمید که پتچ قوی و قابل اعتماد است ، بنابراین او را گرفت و حتی با Tadthep رفتار بدی داشت. با این حال ، پتچ عاشق زنی بود که نمی دانست شاهزاده خانم Sroisuda-dhevi از کوانگتابوری است که از دست گانگستر گارونگ فرار کرد. پتچ وقتی به هویت واقعی Sroi پی برد چه تصمیمی می گیرد؟ و آیا او تمام موانع را شکست داده و پدرش را نجات خواهد داد؟

هنوز آپلود نشده

جی یک پزشک مجرد است که تلاش می کند از طریق یک شرکت خواستگاری شریک زندگی خود را پیدا کند. در همین حال ، چاین یک دوست دختر دارد اما مادرش وسواس دارد که او با زنی ازدواج کند که بتواند از او مراقبت کند ، بنابراین تصمیم می گیرد از طریق همان شرکتی که جی در ان هست ثبت نام کند . پس از ملاقات با یکدیگر ، جی و چاین به سرعت ازدواج می کنند. اما بین ازدواج همسر و معشوقه با یک مادرشوهر سرسخت شرایط سخت میشود

هنوز آپلود نشده

داستان It ، مردی با ایدئولوژی در آموزش مدیریت بدهی به جامعه. به همین دلیل ، او یک شرکت ، یک سازمان مشاوره مالی حرفه ای و بدهی افتتاح کرد. او باید با واقعیت های متنوع افرادی که زندگی خود را در راه بدهی خود دارند روبرو شود

هنوز آپلود نشده

پسر دوم مافیا ، كین آناكین ، توسط دشمن مورد تعرض قرار می گیرد و باعث می شود تا از ملاقات با پورشه پیتچایا - دانشجو جوانی كه به عنوان پیشخدمت نیمه وقت در یك م entertainmentسسه سرگرمی استخدام شده بود ، از آنها فرار كند. پورشه صحنه را در تفريحات سرگرمي ديد اما انتظار مي رود به آن توجه زيادي داشته باشد. اما بعد ... کین پیشنهادی داد. اگر پورشه می توانست او را از شر دشمنان نجات دهد ، مبلغ مشخصی را در ازای آن پرداخت می كرد. پورشه که بهترین مدرک هنرهای رزمی را دارد و یک قهرمان جودوی کشور است ، تصمیم می گیرد در این ماجرا شرکت کند و به فرار کین کمک می کند. به دلیل مهارت های جنگی چشمگیر وی ، کین می خواهد پورشه را به عنوان محافظ شخصی خود استخدام کند. پورشه مخالفت کرد و کین را رد کرد ، که برای رسیدن به خواسته خود دست به هر کاری می زد. وی پس از وحشت توسط دشمنان كین و كین ، چاره ای جز موافقت نداشت. پورشه می خواست بخشی از این دنیای خطرناک باشد زیرا می ترسید که فقط شخصی که دوستش دارد ، برادرش پورشه پیتچایا ، آسیب ببیند. پورشه توافق های مضحک کینز را می پذیرد و وارد زندگی با او می شود. هنوز یک رمز و راز وجود دارد که پورشه باید با برخی از اتفاقات بسیار غیر منتظره روبرو شود. علاوه بر این ، صمیمیت با Kinn احساسی آشفته در قلب آنها ایجاد می کند که شروع به لرزیدن و تبدیل شدن به عشق می کند. این مسیر به دلیل مشکلات فراوان و موانع زیادی که برای محک زدن عشق آنها پیش خواهد آمد ، آسان نخواهد بود - او باید ایستادگی کند تا همه مشکلات خود را تحمل کند.

هنوز آپلود نشده