داستانی درام و مرموز درباره دو دانش آموز دبیرستانی که درگیر یکسری اتفاقات میشوند. گادوشیم ۱۸ ساله که آرزو میکرد کاش مثل یک دبیرستانی معمولی بود و لی سرنوشت او این است که بعنوان جادوگر متولد شود او که شخصیتی قوی و شجاع دارد با ارواح شیطانی میجنگد. نا وو سو که یک دبیرستانی ثروتمند و خوش قیافه و ممتاز است هنگامی که گا دو شیم ناگهان در زندگیش ظاهر میشود توانایی دیدن ارواح را به دست میاورد و آن دو درگیر مسائل مرموزی میشوند

قسمت 9 / زیرنویس 9

دانلود سریال ژاپنی Suteteyo Adachi-san 2020

یک روز ، سردبیر یک مجله زن با آداچی سان تماس می گیرد و پیشنهاد می کند مجموعه ای را در مورد دور انداختن متعلقات شخصی در هر شماره ، بر اساس موضوع جدا شدن از اموال و زندگی راحت تر ، اجرا کند. آن شب ، آداچی سان مثل همیشه به خواب رفت. اما یک دختر اسرارآمیز و شخصیت وسایلی که در دست داشته است ، یکی پس از دیگری در خواب ظاهر می شود و می خواهد دور انداخته شود.

پایان یافته

دانلود سریال ژاپنی Hyouchakusha 2021

یک مرد خوش تیپ برهنه در ساحل منطقه خاصی به ساحل می رود. سه دختر دبیرستانی که به طور اتفاقی با این مرد آشنا شدند ، ویدئویی از او را در شبکه های اجتماعی ارسال می کنند. هشتگ #handsomenakeddrifter شروع به حرکت می کند و ناگهان تبدیل به مرد لحظه می شود. او را همینگوی می نامند زیرا هنگام پیدا شدن کلمات "برنده چیزی نگرفت" ، که نام یکی از مجموعه آثار کوتاه ارنست همینگوی است ، زمزمه کرده بود. در بیمارستانی که او برای درمان فوری به آنجا منتقل شد ، تشخیص داده می شود که همینگوی در غرق شدن در اثر شنا در مسافت زیاد و همچنین از دست دادن حافظه احتمالی غرق شده است. تنها سرنخ هویت او خالکوبی است که روی مچ پای چپ خود انجام می دهد. در همین حال ، دختری در استان گم می شود. گمان می رود ناپدید شدن وی مربوط به قتل های سریالی پنج دختر در شش ماه گذشته بوده است. در حالی که کارآگاهان شیباتا توشیا و نوما کنتا از پلیس استان و روزنامه نگار شینتانی امی این آخرین مورد را دنبال می کنند ، سرانجام دختر پیدا می شود. به نظر می رسد مکانی که او در آن کشف شده است به طرز چشمگیری شبیه به مناظر طراحی شده توسط همینگوی است. وقتی این نقاشی در رسانه های اجتماعی نیز ارسال می شود ، مردم تعجب می کنند که آیا او دارای توانایی نبوت است یا خیر. امی امیدوار است در حالی که شیباتا مشارکت وی در این پرونده را مشکوک می کند با او مصاحبه کند. همانطور که همینگوی به حل مجموعه ای از حوادث غیر قابل توضیح که در اطراف او اتفاق می افتد کمک می کند ، مردم شروع به اعتقاد متعصبانه به قدرت الهی او می کنند و کم کم او را می پرستند. با وجود اشتیاق وحشیانه مردم ، خود همینگوی از ابتدا تا انتها ثابت قدم است. مردم کسانی هستند که روی کلمات او تأکید می کنند ، عبارات او را می خوانند و سعی می کنند هویت او را استنباط کنند. همینگوی کیست و حقیقت در مورد مجموعه حوادث چیست؟

قسمت 1 اضافه شد