فصل دوم سریال پلی لیست بیمارستان؛ داستان پنج دوست قدیمی که از دوران دانشجویی باهم بوده و اکنون در یک بیمارستان مشغول به کار هستند…

پایان یافته

دانلود سریال ژاپنی Top Knife 2020

میاما یوکو به عنوان پزشک در بیمارستان توتو کار می کند. او متخصص آنوریسم مغز در بخش جراحی مغز و اعصاب است. او پزشک خوبی است و از مسئولیت ها و اهمیت کار خود آگاه است. او زندگی بیماران را در اولویت اولویت های خود قرار می دهد. یوکو میاما با همکاران خود از جمله کورویوا کنگو ، کوزوکوه ساچیکو و نیشیگوری تاکوما درگیر می شود. در همین حال ، او به دلیل ترک خانواده از گناه رنج می برد.

پایان یافته

دانلود سریال تایلندی Love at First Hate 2018

هنگامی که یک پزشک باهوش ، خوش تیپ و بد دهان "پانیتی" یا دکتر پوپ با "کلوای" فوق ستاره داغ ، سکسی و ضخیم ملاقات کردند که از نوع او نیست و همچنین از نوع او نیست. آنها در نگاه اول از یکدیگر متنفر بودند ، اما وقتی مجبور شدند با هم زندگی کنند ، اتفاق عجیبی رخ داد. به نظر می رسد دکتر Pup عاشق Kluay است. برای اینکه صورت خود را از آنچه قبلاً صحبت می کرد نجات دهد که او از نوع او نیست ، بنابراین او سعی می کند عمل کند و دوستش نداشته باشد ، اما آیا می تواند؟ عاقبت این دو نفر متنفر یا عاشق چه خواهد بود؟

دانلود سریال چینی Faith Makes Great 2021

صد سال از تأسیس حزب کمونیست چین داستانهایی از زمانهای مختلف تاریخ را روایت می کند که تاریخچه مبارزه بی پایان مردم برای تحقق بخشیدن به رویای خود در مورد جوان سازی کشور است که شامل موضوعات مختلفی است و..

پایان یافته

هو یان پس از فارغ التحصیلی نائب کاپیتان تیم نجات اتش نشانی شد زمانی که داشت یک زن باردار رو نجات میداد با یان لان پزشکی که در بخش اورژانس کار میکنه روبرو میشه هویان همیشه اروم و خونسرده اما با وودر این پزشک به زندگیش همه چیز عوض میشه اونا تو ماموریتی درباره زلزله دوباره همو ملاقات میکنن و مدام با شرایط سختی مواجه میشن

قسمت 12 / زیرنویس 5

دانلود سریال تایلندی 2019 Thong EK The Herbal Master

یک کمدی عاشقانه که در زمان راما 5 (Chulalongkorn) تنظیم شده است. تانگ این یک پزشک باتجربه است که افراد زیادی را معالجه کرده است. او نوه ای به نام تانگ آکه دارد که می خواهد یک پزشک سنتی شود. وی همچنین در رشته پزشکی باستان تایلند تحصیل می کند. یک روز ، تانگ این پس از فوت یکی از بیماران خود را منزوی کرد و مقصر مرگ او را مقصر دانست. او نمی خواهد که تانگ آکه پزشک شود و همان را بگذراند. هنوز هم ، تانگ آکه مصمم است که خود را به پدربزرگش ثابت کند. چابا دختری سخت و نترس است. او ترجیح می دهد با شمشیر بجنگد تا کارهای خانه. او پس از ملاقات با پدربزرگ تونگ آکه ، به طب سنتی علاقه مند می شود و همچنین می خواهد پزشک شود. تونگ آکه شروع به آموزش او می کند و اگرچه در ابتدا باهم کنار نمی آیند ، اما در نهایت عاشق می شوند.

پایان یافته