در روز عروسی جیو لینگ دختر ولیعد سابق متوجه میشه شخصی که پدرشو کشته، عموش، یعنی امپراطور کنونیه، وقتی تصمیم میگیره که انتقام بگیره تقریبا توسط شوهرش کشته میشه اما پزشک ژانگ چینگ اونو نجات میده جیو لینگ با هویت جدید برمیگرده و در تلاشه که خانواده ای رو از شر نقشه های امپراطور نجات بده اون به مرور زمان تصمیم میگیره فساد رو از بین ببره و قلب مردم رو به دست بیاره سرانجام اون عدالت پدرش رو اجرا میکنه و حقیقت رو مشخص میکنه

زیرنویس چسبیده 14

دانلود سریال چینی Unforgettable Love 2021

این سریال حول محور مدیر عامل یه شرکت و یک روان شناس کودک میگذره داستان ادمی منطقی و بی تفاوت و یک روان شناس با ملاحظه و خوش بین رابطه ساده ای که به عشق تبدیل میشه

پایان یافته

دانلود سریال چینی Women of Shanghai 2018

داستان درباره زنی است که تصمیم می گیرد پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در شانگهای بماند. او در زندگی خود با مردان زیادی روبرو می شود اما از هدف خود برای تبدیل شدن به بخشی از 10 درصد بالای جمعیت شهر دور نمی شود. لو هایی یان دانشجوی دانشگاهی از یک شهر کوچک است که تلاش می کند برای خود حرفه ای در شانگهای بسازد. وقتی ژانگ تیان هائو ، چن شیائو وی و یان بینگ به تصویر می آیند ، آنها در زندگی او تأثیر می گذارند.

پایان یافته

دانلود سریال چینی Chong Ers Preach 2019

داستانی درباره عزم و اراده بی چون و چرا چونگر به خاطر کشورش و روابط عاطفی گاهی دلخراش با چی جیانگ ، لی جی ، یینگ یو و جی وی. . چونگر کشور خود را دوست دارد و راههای زیادی برای کمک به مردم اندیشیده است. با این حال ، او قربانی توطئه ای می شود که توسط مقامات فاسد پخته شده است.

قسمت 10 اضافه شد

دانلود سریال چینی Falling Into Your Smile 2021

تانگ یائو به عنوان اولین بازیکن رسمی زن در سری بازی ( لول ) ( league of legends ) تونست جایگاه خودشو به دست بیاره و تونست توجه کاپیتان تیم نخبه ای رو به خودس جلب کنه اون که مشکلات زیادی مواجه شده با پشتکار و حمایت هم تیمی هاش سعی میکنه از هرچالشی عبور کنه اما ایا اون از درگیری عاشقانه ای که قراره تو این صنعت باهاش مواجه شه دوری میکنه؟

پایان یافته

دانلود سریال چینی Faith Makes Great 2021

صد سال از تأسیس حزب کمونیست چین داستانهایی از زمانهای مختلف تاریخ را روایت می کند که تاریخچه مبارزه بی پایان مردم برای تحقق بخشیدن به رویای خود در مورد جوان سازی کشور است که شامل موضوعات مختلفی است و..

پایان یافته

گو ژو ژوان پیرو شانگ گو ( Zhou Dong Yu ) را که روزی رهبر چهار جاودان بود است، پس از فداکاری در محاکمه ای که 60 هزار سال به طول انجامید ، به خواب عمیقی فرو می رود. شانگ گو سالها بعد از خواب بیدار می شود ولی..

قسمت 42 / زیرنویس 36

هو یان پس از فارغ التحصیلی نائب کاپیتان تیم نجات اتش نشانی شد زمانی که داشت یک زن باردار رو نجات میداد با یان لان پزشکی که در بخش اورژانس کار میکنه روبرو میشه هویان همیشه اروم و خونسرده اما با وودر این پزشک به زندگیش همه چیز عوض میشه اونا تو ماموریتی درباره زلزله دوباره همو ملاقات میکنن و مدام با شرایط سختی مواجه میشن

قسمت 12 / زیرنویس 5