دانلود سریال تایلندی 2015 I Wanna be SupTar

دانلود سریال تایلندی 2015 I Wanna be SupTar

- - |
زیرنویس فارسی

وان نوئنگ دختری است که آرزو دارد سوپراستار شود. با این حال ، پدر و مادرش او را به خارج از کشور فرستادند تا در انگلیس با او زندگی کند. نوئنگ وان نمی خواست ، سپس والدینش خانه وی را در تایلند به یک هنرمند مشهور سابق وین پاکورن فروختند که اخیراً پس از 5 سال در خارج از کشور به تایلند بازگشت.

Wan Nueng بی خانمان هستند ، مجبورند دزدکی حرکت کنند و در خانه ای که اکنون متعلق به Win است ، بمانند. به تدریج Nueng Wan Win می داند که در طول این دزدکی حرکت کردن در اطراف و در خانه خود بماند. اختلافات آغاز شد و یک روز ورود بسیاری از روزنامه نگاران را برنده شوید. وین نمی خواهد از پس این کار برآید و از نوئنگ وان برای حل و فصل روزنامه نگاران مجاز به ماندن در برد خانگی کمک خواست.

هنگام بازگشت وین از خارج از کشور ، می ، که دوست دختر سابق وین است ، این لحظه را لحظه ای برای بازیابی مجدد قلب برد. علاوه بر این ، وان وان ، مدیر سابق وین که در رسوایی ویدئویی Win ، Win دخیل است ، ادعا می شود که یک همجنس باز به طوری که 5 سال مجبور به تبعید به خارج از کشور شد.

این آسان نیست ، زیرا همه به خاطر می آورند. بعلاوه Nueng Wan همچنین هنگامی که میدی یک دانشجوی پزشکی می داند سطح 5 Nueng Wan او را برای چندین سال تعقیب می کند ، با یک آشفتگی همکاری کرد. میدی در خانه منتظر بود و دریافت که می که می خواهد عشق خود را بازیابد برنده شد. این زوج با هم کار می کنند تا از Wan Nueng و Win جدا شوند. صمیمیت آرام آرام به عشق تبدیل می شود. وان نوئنگ توسط وین اسیر شد زیرا فکر می کند وین همجنسگراست. او می دانست که کوین Tom's Lover را نیز دارد.

وین گی هست یا نه؟ آیا ممکن است عشق خود را از یک پیروزی پس بگیرد؟ آیا وان نوئنگ می تواند سوپراستار شود؟ داستان را در I Want to be a Superstar تماشا کنید!

 • کیفیت 720p
 • وضعیت پخش پایان یافته
 • سال های پخش 2015
 • زبان
دلیل بروزرسانی
پایان یافته
 • 1
سریال های مشابه

دیدگاه کاربران

 • آواتار کاربر Setare
  Setareعضو
  2021-08-25

  سلام سایتتون فیلتر شده ؟